Shkarko video ose muzikë nga TikTok

Kopjoni lidhjen në çdo video nga aplikacioni Tiktok ose direkt nga Tiktok.com

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Më të mirë Tiktok Video Downloader

Në këtë faqe ju mund të shkarkoni ndonjë video ose audio nga Tiktok pa një ujëra në pajisjen tuaj. Ju mund të shkarkoni video në cilësi të mirë me një lidhje të drejtpërdrejtë dhe pa regjistrim. Punon shërbimi online.

Nuk ka viruse, pa regjistrim

Dhe të gjithë ju duhet të shkarkoni është lidhja me vetë videon. Ju nuk keni nevojë të regjistroheni ose të keni një llogari TickTOK.

Po, dhe është shumë e lehtë!

Pa instaluar ndonjë softuer, programe ose bots, shkarkuesi ju lejon të shkarkoni ndonjë video pa logo

Video dhe audio në një shumëllojshmëri të formateve

Ju keni një mundësi për të shkarkuar video nga Tiktok në formate të ndryshme, me rezoluta dhe cilësi të ndryshme

Të gjitha pajisjet janë të mbështetura

Ju mund të ngarkoni video për çdo pajisje dhe platforma: PC, Mac, Windows, iOS, Android.

Nuk ka tarifa në çdo kohë

Ju nuk keni për të dhe nuk do të duhet të paguani për të shkarkuar video nga Ticktock në të ardhmen. Shërbimi gjithmonë do të jetë i lirë.

Nuk ka kufizime në shkarkimin e videove.

Ju mund të shkarkoni video pa një shenjë tick-tock me shpejtësi maksimale.

Si mund të marr një video për të shkarkuar nga Tiktok?

Për të marrë një lidhje për të shkarkuar videot nga Tiktok pa një ujëra, nuk keni nevojë të instaloni aplikacionet e palëve të treta, programet ose bots telegram.

1

Ju duhet të kopjoni lidhjen video nga Tiktok.

Së pari, ju duhet të kopjoni lidhjen në videon origjinale nga Tiktok. Ju keni mundësi për ta bërë këtë në aplikacion ose në faqen e internetit. Klikoni Share dhe në Cilësimet e Shpërndarjes, shikoni butonin e lidhjes së kopjimit

2

Shto një lidhje për të shkarkuar videon

Në ngarkuesin tonë Tiktok, ju duhet të ngjisni lidhjen në fushë për të shkarkuar videon

3

Zgjidh një format të dëshiruar video dhe cilësi

Kur klikoni butonin e shkarkimit, mund të zgjidhni cilësinë dhe formatin e videos. Ju mund të shkarkoni ose një video të vogël për telefonin tuaj dhe cilësinë HD. Ka mundësi video me dhe pa Watermark Tiktok.

4

Duke zgjedhur një video pa shenjën ose vetëm audio

Ju mund ta ruani skedarin në pajisjen tuaj duke zgjedhur opsionin e dëshiruar audio ose video me ose pa logon Tiktok

Pyetjet e bëra shpesh

Tani ju përgjigjem të gjitha pyetjeve që keni kur përdorni shkarkuesin tonë.

Sa formate video, audio dhe foto ju përkrahni?

Ju mund të zgjidhni formatin kur futni lidhjen me videon. Është e mundur për të shkarkuar një video që është e rezervuar dhe pa një ujëra. Ju mund të shkarkoni vetëm audio nga Ticktock.

Ku është vendndodhja e magazinimit pas shkarkimit të videos nga Tiktok?

Ka mënyra të ndryshme për të ruajtur të dhënat për pajisje të ndryshme. Shqyrtoni me kujdes dosjen e instalimit në pajisjen tuaj të lëvizshme, tabletën ose kompjuterin. Ju mund të shikoni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj.

Mund të shkarkoni video Tiktok pa filigranë?

Ju jepet mundësia për të zgjedhur opsione të ndryshme. Nuk ka asnjë mënyrë pa të.

A ka një kufi për të shkarkuar aplikacionin?

Ju keni mundësinë për të shkarkuar video me shpejtësi maksimale dhe në cilësi të lartë.

Dhe si mund të shkarkoj videot nga Tiktok në telefonin tim?

Ju do të duhet të klikoni në opsionin e dëshiruar, dhe pastaj skedari do të hapet, të cilat ju mund të instaloni në mënyrat standarde të pajisjes suaj. Punon në kompjuterë (PC, MAC) dhe pajisje të lëvizshme (Apple iPhone, Android).

Si mund të shkarkoj videot nga Tiktok, në HD të mirë dhe me cilësi të lartë?

Sa për videon origjinale, gjithçka varet nga mënyra se si u qëllua dhe redaktohet. Në Tiktok, ju do të jeni në gjendje të shkarkoni videon nëse vetë videoja është ngarkuar në cilësi të lartë. Të gjitha opsionet e mundshme janë të listuara.

Përgjigja e përdoruesve

Nëse doni të shkarkoni nga Tic Toka, reagimet tuaja janë gjithmonë të mirëseardhura. Dërgoni sugjerimet dhe dëshirat tuaja në postë

Bloger

Tracy Daugherty

Bloger

Më pëlqen shërbimi sepse ju lejon të shkarkoni video nga TikTok direkt në telefonin tuaj. Dhe vetë shërbimi online hapet në mënyrë të përkryer nga telefoni im dhe kursen skedarin video në standard

Student

Tommy Prohaska

Student

Definitivisht, ky është shërbimi më i mirë i shkarkimit të videos në internet nga TCK TCK! Cilësi e lartë, shpejtësia më e shpejtë e shkarkimit dhe nuk ka ujëra nga TikTok.

Prift

Hannah Hermann

Prift

Në jetën time të gjatë, unë kam parë shumë shërbime për shkarkim nga TikTok. Por më e mira është e jotja! Reklamim minimal, dizajn i pastër, shpejtësi të lartë! Ju jeni shërbimi më i mirë me lehtësi maksimale për shkarkim

Copyright © ferdorservices.com 2019-2023, , . All rights reserved. DISCLAIMER: ferdorservices.com is not affiliated with TikTok in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu